Servitec Mini
Servitec Mini

NOWOŚĆ!

Reflex Servitec Mini, automat odgazowujący próżniowo do zamkniętych układów grzewczych i chłodniczych. Odgazowanie odbywa się w części hydraulicznej za pomocą pompy membranowej w połączeniu z pionową mosiężną rurą próżniową.
Układ przeznaczony do małych instalacji o pojemności do 1 m3.

  • Potencjalna oszczędność energii do 10,6%
  • Prosty montaż i uruchomienie urządzenia
  • Rozwiązanie korzystne cenowo, z krótkim czasem amortyzacji inwestycji
  • Zakres zastosowania to małe budynki mieszkalne (np. domy jednorodzinne), układy o małej pojemności wodnej do 1 m3
  • Innowacyjna alternatywa przy uruchamianiu płaszczyznowych instalacji grzewczych i chłodniczych zamiast skomplikowanego płukania pod wysokim ciśnieniem w celu usunięcia gazów i powietrza

 

Urządzenie Servitec Mini stanowi przełom w zwiększaniu wydajności ogrzewania i chłodzenia: to, co do tej pory było zarezerwowane jedynie dla instalacji przemysłowych stało się dostępne również dla małych instalacji, także tych znajdujących się w domach prywatnych. Urządzenie Servitec Mini umożliwia wykorzystanie technologii odgazowania próżniowego w małych budynkach mieszkalnych oraz w instalacjach o małej pojemności wodnej. Poza znanymi już zaletami w postaci większego bezpieczeństwa pracy instalacji Servitec Mini oferuje możliwość oszczędzenia energii nawet o 10,6 procent.

Dane techniczne:

Dopuszczalne ciśnienie pracy: 4 bar
Dopuszczalna temperatura pracy: 60°C
Dopuszczalna temperatura otoczenia: 0–40°C
Ciśnienie pracy: 0,5–2,5 bar
Zasilanie elektryczne: 230 V / 50 Hz
Pobór mocy: 0,06 kW
Prąd znamionowy: 0,5 A
Głębokość x szerokość x wysokość (mm): 220/295/420
Przyłącze po stronie tłocznej: G ½
Skuteczność separacji rozpuszczonych gazów: maks. 90%

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.