06.09.2021
UKŁADY AUTOMATYCZNE REFLEX: TABELE DOBORU

 W obecnej rzeczywistości wymaganie od instalacji, by była oszczędna, efektywna i niezawodna, a dodatkowo umożliwiała automatyczną jej obsługę, nie jest niczym wyjątkowym.

Trudniejszym jednak jest dobranie rozwiązań, które to umożliwią. Dlatego przygotowaliśmy ułatwienie dla projektantów stosujących nasze rozwiązania: schematy i tabele - zestawienie automatycznych układów do stabilizacji ciśnienia oraz układów odgazowania próżniowego dla instalacji grzewczej i chłodniczej w zakresie mocy 100 - 1000 kW i pojemności 2,5 - 20 m3. W tabelach znajdują się gotowe zestawy rozwiązań: stabilizacja ciśnienia + odgazowanie dla konkretnych parametrów.

Stabilizacja Odgazowanie Reflex

Szczegóły znajdują się w ulotce "Tabele doboru & schematy instalacji".

 

W materiale znajdują się tabele doboru dla zestawu układ stabilizacji ciśnienia wraz z odgazowaniem próżniowym dla instalacji chłodniczej i grzewczej:

Instalacja chłodnicza - tabela doboru układu stabilizacji ciśnienia z odgazowaniem próżniowym                                

Instalacja chłodnicza dobór Reflex                            

Instalacja grzewcza - tabela doboru układu stabilizacji ciśnienia z odgazowaniem próżniowym

Instalacja grzewcza dobór Reflex                        

Przygotowaliśmy również zestawienie naczynia wzbiorczego z układem odgazowania próżniowego, rozwiązanie stosowane w mniejszych instalacjach:

Instalacja grzewcza - tabela doboru dla naczynia wzbiorczego z układem odgazowania próżniowego

 Instalacja grzewcza dobór z naczyniem Reflex

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.