Duża pewność – małe ryzyko!

5 lat gwarancji na produkty Reflex

Logo GwarancjaJesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych produktów, dlatego postanowiliśmy przedłużyć okres gwarancji dla naszych produktów do 5 lat. 

Od 1 marca 2021 oferujemy naszym klientom i użytkownikom produktów Reflex 5-letni okres gwarancyjny dla szeregu naszych urządzeń: od naczyń wzbiorczych, poprzez układy stabilizacji ciśnienia i odgazowania, zasobniki buforowe i podgrzewacze, aż po separatory.

Jednocześnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, jak istotna jest regularna konserwacja instalacji. Coroczny przegląd urządzeń stanowi gwarancję prawidłowej i długotrwałej eksploatacji instalacji i pozwala na wykrycie wszelkich ewentualnych oznak nieprawidłowego funkcjonowania lub zużycia jej elementów. 

Sprawdź warunki 5-letniej gwarancji i korzystaj z wydłużonego okresu gwarancji. 

Szczegółowe zapisy gwarancyjne znajdują się w dokumencie Warunki Gwarancyjne Reflex

Zgłoszenie reklamacyjne

Starania, jakich dokładamy, aby nasze produkty spełniały oczekiwania użytkowników obejmują także rozpatrzenie każdego zgłoszenia nieprawidłowości następującego w okresie gwarancyjnym. 

W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu urządzenia podczas okresu gwarancyjnego dla ułatwienia umieściliśmy poniżej wytyczne ułatwiające proces składania zgłoszeń. 

Informacje dla użytkownika

Wytyczne dla użytkownika produktu - postępowanie w przypadku reklamacji

Informacje dla Dystrybutorów Reflex
Wytyczne dla hurtowni– postępowanie w przypadku reklamacji

Protokół reklamacyjny
Wzór protokołu pdf
Wzór protokołu doc

 
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.