20.05.2016
NOWOŚĆ: FILLSOFT ZERO

Demineralizacja czynnika grzewczego jakim jest woda to wyzwanie dla niewielkich instalacji grzewczych wyposażonych w kotły,
których wymiennik wykonany jest z aluminium.

Reflex rozszerza paletę produktów w obszarze uzdatniania wody w oparciu o istniejące już w naszej ofercie urządzenie do zmiękczania wody Reflex Fillsoft. Fillsoft Zero umożliwia demineralizację wody napełniającej i uzupełniającej. Identycznie jak w przypadku urządzenia Fillsoft funkcja ta jest realizowana poprzez odpowiedni wkład z żywicą jonowymienną.

Urządzenia Fillsoft i Fillsoft Zero są zbudowane w ten sam kompaktowy sposób, różniąc się jedynie kolorem wkładu z żywicą (zmiękczanie = wkład zielony, demineralizacja = wkład szary). Możliwe jest elastyczne wymienne stosowanie wkładów i wymiana
wkładu z zielonego - zmiękczającego na szary przeznaczony do demineralizacji lub odwrotnie w zależności od potrzeby, bez konieczności wymiany całego urządzenia.

Kliknij po więcej informacji: www.reflex.pl/uzupelnianie-i-zmiekczanie-wody/fillsoft.html

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.