19.08.2015
LIDER NOWYCH TECHNOLOGII: NAGRODA DLA REFLEX

Firma Reflex-POLSKA otrzymała tytuł LIDER NOWYCH TECHNOLOGII 2015® .

Nagroda LIDER NOWYCH TECHNOLOGII przyznawana jest przedsiębiorstwom prezentującym najwyższy poziom technologiczny i promującym nowoczesne rozwiązania. Organizatorem programu są NOWE TECHNOLOGIE, jednostką wspierającą jest IZTECH, a rekomendacja do nagrody nadawana jest przez POLSKĄ IZBĘ GOSPODARCZĄ ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII.

Firma Reflex została doceniona za całokształt prowadzonych działań, jako przedsiębiorstwo podnoszące standardy rozwiązań będących na rynku poprzez osiąganie najwyższego poziomu technologicznego w obszarach swojego działania.

Podmioty biorące udział w programie muszą wykazać się sukcesem rynkowym i wyrazistością. Laureaci programu to przedsiębiorstwa o ustalonej pozycji na rynku, o precyzyjnie określonej wizji i jasno sprecyzowanej misji. Zdobycie Lidera Nowych Technologii to zewnętrze potwierdzenie jakości i reputacji firmy.

Dziękujemy za to wyróżnienie i cieszymy się, że dołączyliśmy do grona nagrodzonych przedsiębiorstw, co stanowi potwierdzenie słuszności naszego dążenia do oferowania produktów wysokiej jakości, a zarazem spełniających rosnące wymagania naszych klientów.

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.