16.06.2015
ABC KLAS ENERGETYCZNYCH PODGRZEWACZY REFLEX

Zmieniły się przepisy Unii Europejskiej w sprawie wymagów odnośnie efektywności energetycznej zasobników ciepłej wody użytkowej.

Jednym z tematów często pojawiąjących się podczas tegorocznych targów ISH był skrót "ErP". ErP – czyli produkty związane z energią (Energy related Products) od 26 września 2015 muszą spełniać określone wymagania dotyczące ich efektywności energetycznej oraz być oznaczone etykietą energetyczną w klasie od A do G. Etykieta znana z urządzeń gospodarstwa domowego ma ułatwić konsumentom ocenę poszczególnych urządzeń pod kątem ich efektywności energetycznej.

Firma Reflex podjęła wyzwanie w kwestii efektywności energetycznej, dzięki czemu oferujemy pojemnościowe podgrzewacze i zasobniki ciepłej wody w klasach energetycznych B, C i A. Wszystkie podgrzewacze wody Storatherm Aqua i zasobniki Storatherm Heat do 500 l są oznaczone etykietą efektywności energetycznej, natomiast zbiorniki większe - do 2000 l  spełniają wymogi minimalne nałożone przez Dyrektywę ErP.

Dzięki temu, że Reflex jest częścią Grupy Winkelmann podgrzewacze Reflex pochodzą z jednej z największych i najnowocześniejszych fabryk emaliowanych podgrzewaczy wody w Europie, co jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów.

Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.