12.04.2018
Servitec Mini nagrodzony Złotym Medalem

Układ odgazowania próżniowego Reflex Servitec Mini zdobył Złoty Medal Targów INSTALACJE 2018!

Servitec Mini stanowi przełom w zwiększaniu wydajności ogrzewania i chłodzenia: to, co do tej pory było zarezerwowane jedynie dla instalacji przemysłowych stało się dostępne również dla małych instalacji, także tych znajdujących się w domach prywatnych.

Urządzenie Servitec Mini umożliwia wykorzystanie technologii odgazowania próżniowego w budynkach jednorodzinnych oraz w instalacjach o małej pojemności wodnej, a w szczególności pozwala rozwiązać problem usuwania gazów z instalacji ogrzewania podłogowego. Poza zaletami w postaci większej niezawodności pracy instalacji Servitec Mini daje możliwość oszczędzenia energii nawet o 10,6 %.

Produkty, które zdobyły Złoty Medal - tak jak Servitec Mini - mają prawo do ubiegania się dodatkowo o tytuł „Złoty Medal – Wybór Konsumentów 2018”.

Dlatego zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu na Servitec Mini pod poniższym linkiem:

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/263/


Głosowanie jest proste – wystarczy wybrać nasz produkt „Automatyczny odpowietrzacz próżniowy Reflex Servitec Mini” i nacisnąć ikonę „Głosuj na ten produkt”.

Zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu.

 

 

Bliższe informacje na temat urządzenia Servitec Mini znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:  

http://www.reflex.pl/separacja-powietrza-i-zanieczyszczen/servitec-mini.html

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.